Här hittar ni oss!

Har du några idéer du vill dela med oss, frågor eller kanske rentav vill boka ett möte? Välkommen hit, vi sätter på kaffet direkt!

Kontakta oss

Storbildsbolaget

Rundgången 26, 254 52 Helsingborg

042-38 89 70

order@storbildsbolaget.se
offert@storbildsbolaget.se

Fraktavdelning: 042- 38 89 75

Sälj och projektledning

Fredrik Borg
Försäljning/Affärsutveckling

0766 – 43 37 11

fredrik.borg@storbildsbolaget.se
Patrick Söderberg
Försäljningschef

0707-49 81 81

patrick.soderberg@storbildsbolaget.se
Jonas Hellke
VD/Försäljning

042-38 89 71

jonas.hellke@storbildsbolaget.se
Emelie Hulthén
Projektledning/Layout

042-38 89 79

emelie.hulthen@storbildsbolaget.se
Annica Petersson
Projektledning

042-38 89 73

annica.petersson@storbildsbolaget.se
Lars Thore
Web, Layout & Affärsutveckling

0723-10 14 35

lars.thore@storbildsbolaget.se
Sara Birgersson
Projektledning/Layout

042-38 89 74

sara.birgersson@storbildsbolaget.se

Frakt

Eva Bornebusch
Frakt/Distribution

042- 38 89 75

eva.bornebusch@storbildsbolaget.se
Joakim Wiréen
Frakt/Distribution

042- 38 89 75

joakim.wireen@storbildsbolaget.se
Linda Torresani
Frakt/Distribution

042- 38 89 75

linda.arntsen@storbildsbolaget.se

Produktion

Lennart Ahlberg
Produktionschef

042-38 89 72

lennart.ahlberg@storbildsbolaget.se
Tomas Viliams
Produktion/Tryck

042-38 89 70

tomas.vilimas@storbildsbolaget.se
Dino Kavaz
Produktion/Tryck
042-38 89 70
dino.kavaz@storbildsbolaget.se
Andrzej Pycka
Produktion/Tryck

042-38 89 70

andrzej.pycka@storbildsbolaget.se
Lukasz Miszczyszyn
Produktion/Tryck

042-38 89 70

lukasz.miszczyszyn@storbildsbolaget.se
Mirsad Humic
Produktion/Efterbearbetning/Express

042-38 89 75

mirsad.humic@storbildsbolaget.se
Pedro Fernandez Tellez
Produktion/Efterbearbetning

042-38 89 70

pedro@storbildsbolaget.se
Lampai Chorthong
Produktion/Sömnad

042-38 89 70

lampai.chorthong@storbildsbolaget.se
Wichuda Chortong
Produktion/Sömnad

042-38 89 70

wichuda.chorthong@storbildsbolaget.se
Khwan Manuruam Dinesson
Produktion/Sömnad

042-38 89 70

khwan.dinesson@storbildsbolaget.se

Kontakta oss

Kom gärna och hälsa på och låt dig inspireras i vårt Showroom. Kontakta oss nedan om du har idéer, eller vill boka ett möte. Vi lovar att det är väl värt ett besök!


Förnamn*

Efternamn*

E-post*

Telefon*

Företag

Meddelande*
*Obligatoriska fält att fylla i

Jag godkänner behandling av mina personuppgifter